5 tipů, jak v sobě vzbudit sexy ženu

5 tipů, jak v sobě vzbudit sexy ženu 5 tipů, jak v sobě vzbudit sexy ženu

Znáte ženský princip? My vám jej pomůžeme posílit a vzbudit ve vás opravdovou ženu!

5 tipů, jak v sobě vzbudit sexy ženu
{loadposition breadcrumb}

5 tipů, jak v sobě vzbudit sexy ženu

Znáte ženský princip? My vám jej pomůžeme posílit a vzbudit ve vás opravdovou ženu!

1. Dovolte muži být mužem se vším všudy
Ano, někdy je ženská emancipace spíš na obtíž než k užitku, tak dopřejte svému muži i ostatním ve svém okolí být jednou za čas džentlmeny. Jasně že si dveře i lahev vody umíte otevřít sama, ale když mužskému pokolení dáte jednou za čas vědět, že je potřebujete, ocení to a moc rádi pro vás cokoli udělají.

2. Lichotky a komplimenty vítány
Vždy, když vám někdo pochválí šaty, boty nebo odvedenou práci, jen zamumláte, že to nic není? Chyba! Ženský princip posílíte nejvíce tím, když si budete komplimenty užívat. Takže od příště poděkujte a věnujte lichotníkovi zářivý úsměv.

3. Mějte se ráda
Opravdu nic neposílí ženskou energii tolik jako láska k sobě samé. Až se budete ráno před zrcadlem chystat do práce, pochvalte se, jak hezky vypadáte. Když se budete cítit krásná, budete vypadat sexy a žensky. A to muži na ženách milují ze všeho nejvíc.

4. Tancem ke kráse
Tancování je velmi snadný způsob, jak posílit ženskou energii. Když při tanci rozpohybujete boky i zadeček, ženská krása z vás bude čišet. Vyzkoušejte kurzy břišních tanců, salsy nebo flamenca. Pokud nestíháte, stačí si ráno nebo večer pořádně zatančit alespoň doma.

5. Chovejte se jako žena
Nekoupila jste si tu krásnou šálu jen proto, že musíte našetřit na nové auto? Ačkoli je občas třeba šetřit, ne vždy si kvůli tomu musíte odpírat malé radosti. Čas od času si dopřejte radůstku v podobě tílka nebo ozdoby do vlasů.

sledujte nás na instagramu