Chcete se rozejít? Řekněte to!

Chcete se rozejít? Řekněte to! Chcete se rozejít? Řekněte to!

Znáte to, chcete to s ním skončit, ale nevíte jak? Poradíme vám!

Chcete se rozejít? Řekněte to!
{loadposition breadcrumb}

Chcete se rozejít? Řekněte to!

Znáte to, chcete to s ním skončit, ale nevíte jak? Poradíme vám!

Ukončení vztahu tím, že přestanete zvedat telefony, neodpovídat na SMS nebo se vyhýbat společným známým, je dost ubohá verze rozchodu. Ačkoli by se mohlo zdát, že takové chování je především mužskou výsadou, čím dál více v takových vztazích-nevztazích ‚plavou‘ i ženy. Ale jak se rozejít v klidu?

Buďte upřímná
Samozřejmě není nutné mu při rozchodu říkat, že jeho ponožky všude po bytě zrovna nebyly ideální dekorací, ale bude stačit, když k němu budete milá a stručná. Řekněte mu, že vám s ním bylo dobře, ale že společnou budoucnost v tomto vztahu nevidíte. Bude ho to bolet, ale později ocení, že jste s ním jednala jako s chlapem a nevymlouvala se jako malá holka.

Běžte rovnou na věc
Rozhodně do rozchodové řeči nevpouštějte slova jako možná, někdy, pauza. Taková slova budou odkopnutému dávat naděje na druhou šanci, a to vy přece nechcete. Takový muž se po vašem druhém, ale definitivním ne bude cítit jako pitomec, a ještě k tomu bude pěkně naštvaný. Pokud jste se tedy rozhodla dát sbohem, tak bez vytáček a bez frází. A jednou vám za to určitě bude vděčný.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu