3 zaručené cviky na bolavá záda

3 zaručené cviky na bolavá záda 3 zaručené cviky na bolavá záda

Bolí vás záda nebo krční páteř od věčného sezení u počítače?

3 zaručené cviky na bolavá záda
{loadposition breadcrumb}

3 zaručené cviky na bolavá záda

Bolí vás záda nebo krční páteř od věčného sezení u počítače?

Cvik č.1
Posaďte se zpříma na židli s opěrkami, ramena nechte uvolněná. Celým trupem otočte doleva, aniž byste pohnuli sedací částí těla, ruce zapřete o opěrku židle a vydržte několik vteřin. Povolte a celý cvik opakujte na druhou stranu. Na každou stranu proveďte 10×.

Cvik č. 2
Postavte se zpříma, stáhněte hýždě, podsaďte pánev a ramena nechte uvolněná. Ruku položte na pravý spánek. Jemným tlakem rukou posouvejte k levému rameni do polohy příjemného tahu. Vydržte několik vteřin. Poté cvik zopakujte na druhou stranu pravou rukou. Každý cvik opakujte 5×.

Cvik č. 3
Položte se na záda, ruce nechte volně podél těla a kolena pokrčte. V této poloze pomalu zvedejte zadek a odlepujte páteř kousek po kousku až do maximání polohy. Napočítejte do tří a opět se velmi pomalu pokládejte zpět na zem. Cvik opakujte 10×.

Pokud trpíte na bolavá záda, jistě vás potěší naše další soutěž. Klikněte na http://vanoce.joyonline.cz/, a můžete vyhrát jeden z dvaceti rehabilitačních míčů od Ibalginu Duo Effect, který je na bolavá záda jedním z nejosvědčenějších odborníků.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Pilates: 3 cviky, které fungují
Zatřpyťte se v třpytkách