Proč muži milují zlé holky

Proč muži milují zlé holky Proč muži milují zlé holky

V čem spočívá kouzlo mrch, které muže omezují, uzurpují, ale oni je stejně milují?

Proč muži milují zlé holky
{loadposition breadcrumb}

Proč muži milují zlé holky

V čem spočívá kouzlo mrch, které muže omezují, uzurpují, ale oni je stejně milují?

Muž ví, na čem je
Zlá holka (rozuměj mrcha) je prostě zlá holka a už hezky od začátku svému milému dělá peprné scénky. Nezáleží tedy na tom, jestli je muž s takovou semetrikou pět let, nebo týden, situace se pokaždé opakují, tudíž mu ani nepřijde, že by ve vztahu něco nehrálo. Když jste celou dobu ve vztahu malé milé koťátko a po roce uděláte milému scénu, muž z toho bude mnohem vyděšenější a ze vztahu rychle vycouvá.

Je vášnivá a divoká
Semetriky jsou výbušné a jejich chování je nepředvídatelné a to muže přitahuje. Vášnivá a temperamentní žena je totiž sexy a láká každého samce. Muž raději bude mít v posteli divošku než ‚leklou rybu‘. Se špatnou holkou prostě není nuda a to, že každému sexu předchází hádka, je pro muže už jen třešinkou na dortu.

Ví, co chce, a jde si za tím
Když muže netíží žádné pochybnosti a obavy, je spokojený, a to přesně zlé holky vědí, a tak na rovinu říkají, co chtějí. Někdy je jejich projev možná trochu hlasitý, ale muž je rád, že ví, na čem je, a nemusí číst mezi řádky, jako tomu bývá u hodných holek.

Je perfektní
Jsou krásné, sexy, přitažlivé a vědí o tom. Proto občas muži tolerují jejich excesy a vysvětlují si to tím, že žádný vztah není bez chybičky. Protože kdyby pustili takovou krásku, kde by hledali novou?

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu