5 tipů, jak si vybrat boty, které padnou

5 tipů, jak si vybrat boty, které padnou 5 tipů, jak si vybrat boty, které padnou

Boty musejí sloužit vám, ne opačně. Jak si tedy vybrat ty pravé?

5 tipů, jak si vybrat boty, které padnou
{loadposition breadcrumb}

5 tipů, jak si vybrat boty, které padnou

Boty musejí sloužit vám, ne opačně. Jak si tedy vybrat ty pravé?

1. Pokud vás při zkoušení boty někde i jen malinko tlačí, nekupujte si je. Představy, že se roztáhnou nebo vy nebudete mít oteklou nohu, jsou bláhové. Těsnou špičku poznáte podle toho, že v ní nemůžete hýbat prsty, a že jsou vám boty velké, zjistíte podle toho, že pata příliš lehce klouže nahoru a dolů.

2. Pozor na stužky a šňůrky. Jakékoli zavazování na lýtkách opravdu velmi zkracuje nohy. Pokud tedy vaše nohy nesahají až k nebeským výšinám, a takové boty prostě musíte mít, volte ty, které mají vysoký podpatek.

3. Vybíráte plesové střevíčky a můžete si dovolit jen jeden model? Sáhněte ve výběru po černých slingbacks s otevřenou špičkou. Opticky prodlouží nohy a sluší opravdu každé.

4. Čím robustnější boty na nízkém podpatku nosíte, tím spíš se snažte o subtilní něžný vzhled. Dřeváky, crocsy a boty na platformě doplňte dívčím outfitem, jinak byste mohla vypadat starší.

5. Kůže je ušlechtilá a krásná, ale na některých modelech bot může působit zbytečně tvrdě. Náhradou za takovou obuv může být hladký semiš, který kůži s lehkostí nahradí.

Související články:

Jak nosit: Black & White
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Zatřpyťte se v třpytkách