Skoncujte s kouřením jednou provždy!

Skoncujte s kouřením jednou provždy! Skoncujte s kouřením jednou provždy!

Kouření je OUT! Nevíte, jak přestat? My to víme!

Skoncujte s kouřením jednou provždy!
{loadposition breadcrumb}

Skoncujte s kouřením jednou provždy!

Kouření je OUT! Nevíte, jak přestat? My to víme!

Denní rituál zapalování cigarety je vám vlastní, bez cigarety neumíte čelit stresové situaci a na večírku s kamarádkami si zapalujete jednu od druhé? Pak máte zaděláno na nepěknou závislost a je načase s ní přestat. Prozradíme vám důvody, proč nekouřit!

Zbytečný luxus
Ačkoli se vám to možná jen zdá, tak za cigarety průměrný kuřák měsíčně vyhodí přibližně 1500 Kč, a to zdaleka nejsme na sumě, která se příští rok zase vyšplhá o trochu výš. Takový drahý koníček se prostě ‚nevyplatí‘. Když se vzdáte kouření, můžete si místo cigaret pořídit jednou za měsíc pěkné boty nebo kabelku.

Zdraví nebezpečno
To, že kouření způsobuje rakovinu, srdeční nemoci nebo plicní embolii, asi většina kuřáků ví, ale stejně s tím nic nedělají. Ti, kteří si zapálí, riskují nejen zdraví své, ale i těch, kteří s nimi tráví čas. A to vám za to stojí?

Cigarety smrdí…
…tečka! Je to pravda odvěká, že po vykouřené cigaretě kuřákům z úst rozhodně nevoní, ani když si dají žvýkačku nebo bonbon. A co teprve kdybyste měla políbit nekuřáka? Je to podobné, jako byste celý den nepoužila deodorant.

Ničí váš vzhled
Kouření dělá vrásky kolem úst, ničí pleť a způsobuje nevzhledné akné klidně i ve čtyřiceti letech. Navíc bylo nedávno prokázáno, že způsobuje trvalé zažloutnutí nehtů.

Na to, skoncovat se závislostí na nikotinu, není nikdy pozdě. Pokud vás výše uvedená fakta o kouření nepřesvědčila, neztrácejte hlavu. Můžete vyhledat odbornou pomoc v poradnách pro odvykání kouření nebo požádat o pomoc kamarádky či přítele.

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu