4 situace, kdy jste pro něj sexy…

4 situace, kdy jste pro něj sexy… 4 situace, kdy jste pro něj sexy…

…a nevíte o tom!

4 situace, kdy jste pro něj sexy…
{loadposition breadcrumb}

4 situace, kdy jste pro něj sexy…

…a nevíte o tom!

1. Máte oblé tvary
Jestli si myslíte, že vychrtlé modelky, které znáte z reklam a módních přehlídek, muže rajcují, jste na omylu. Když v jednom průzkumu mužům ukazovali obrázky žen, nejčastěji si vybírali takové ženy, které měly ženské křivky. Taková tělesná schránka mužům slibuje, že jste plodná a zdravá.

2. Už vás zná dobře
Možná to není tak úplně vidět, ale muži jsou ve skutečnosti ještě nesmělejší než ženy. Pro chlapa jsou mnohem víc sexy ty ženy, které už zná, než ty, které jsou cizí. A skvělá zpráva pro vás – kdo vás zná víc než váš partner?!

3. Flirtujete
Vlastně muži od vás ani neočekávají nějaký balicí útok, ale je jim sympatické, když vysíláte namlouvací signály, aniž byste o tom věděla. K jejich radosti stačí si pohrávat s pramínkem vlasů, s řetízkem na krku či si nevědomky olíznout rty.

4. Máte menstruaci
Nebojte se, rozhodně zde nejde o to, že by s vámi chtěl mít nutně sex, když ‚to‘ zrovna máte. Těsně před ovulací totiž v ženském těle dojde ke zvýšené produkci estrogenu, který mužům říká, že jste připravená rodit děti. V tomto období jste pro muže jasným objektem zájmu.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Jakou barvu si dnes obléknete?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu