Sex v režii mužů!

Sex v režii mužů! Sex v režii mužů!

Odhalíme vám nestydaté sexuální nápady, které by s vámi muži chtěli realizovat!

Sex v režii mužů!
{loadposition breadcrumb}

Sex v režii mužů!

Odhalíme vám nestydaté sexuální nápady, které by s vámi muži chtěli realizovat!

Muži občas mají náhled na sex trochu jiný než ženy a podle toho taky jejich sexuální fantazie vypadá. Co mají v posteli nejraději?

Jsou to lovci, a proto zbožňují objevovat stále něco nového a nezabřednout do stereotypu. Milují, když mohou ženu v posteli něčím překvapovat, poznávat a hledat její dosud netušené erotogenní zóny. Moment překvapení je pro ně prostě nejvíc.

Usmiřovací sex není jen dominantou žen. Pro chlapa je to nejlepší zakončení hádky, protože po sexu se neřeší, proč po sobě už podesáté neuklidil špinavé prádlo do koše.

Muže velmi vzrušuje, když si na sebe před milováním obléknete nějaký jeho kousek oblečení, ale pozor, nemusí to být zrovna staré vytahané triko. Mnohem víc sexy je třeba jeho fotbalový dres nebo košile, ve které chodí do práce. Odvážné si na sebe mohou vzít pouze jeho kravatu.

Že většina mužů při sexu mlčí, je pravda. Po vás to ovšem pánové tvorstva nechtějí. Potřebují slyšet instrukce a vědět, co na vás funguje, a co ne. Milují hlasitý projev a nebojí se ho nahlas ocenit.

Milují sex na neznámém místě. Je to dobře známý fakt a pořád funguje téměř na každého muže. Pokud chcete svému partnerovi udělat radost, dopřejte si rychlovku ve výtahu, v autě nebo u něj v kanceláři. Získáte si ho svou odvahou a spontánností.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Sexy body
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu