3 tipy, jak zazářit na prvním rande

3 tipy, jak zazářit na prvním rande 3 tipy, jak zazářit na prvním rande

První rande je zásadní. Máme pro vás tipy, jak zařídit, aby zároveň nebylo také posledním.

3 tipy, jak zazářit na prvním rande
{loadposition breadcrumb}

3 tipy, jak zazářit na prvním rande

První rande je zásadní. Máme pro vás tipy, jak zařídit, aby zároveň nebylo také posledním.

Asi to většina žen zná. Před prvním rande jste nervózní, třikrát se převlékáte, u make-upu strávíte dvakrát tolik času a cestou tam si nadáváte, proč jste si vlastně vzala ty vysoké podpatky, když je normálně nenosíte. O tom, co si s novým objevem budete povídat, raději ani nepřemýšlíte. Jestli tak nějak vypadají vaše přípravy na první rande, máme pro vás tři zásadní rady, díky nimž budete úspěšná.

Nespěchejte na něj
Bohužel pravda je taková, že když se na prvním rande budete chovat vyzývavě a nakonec s milým mužem skončíte v posteli, muži si o vás pomyslí, že jste snadná a laciná kořist, a také se k vám tak budou chovat. I když je vám s ním příjemně, neskákejte hned do prvního taxíku k němu domů. Pomyslí si o vás jen to, že takhle to asi děláte s každým. Když se vám líbí, vydržte aspoň dvě tři rande, o to víc vás pak bude chtít.

Věnujte muži pozornost
Během prvního rande se vyhlašuje oficiální embargo na psaní SMS, volání s kamarády či rodinou a stahování pracovních e-mailů. To, že muži budete ukazovat, jak moc jste zaměstnaná, o vaší inteligenci nic nevypovídá. Takže – vypnout si alespoň vyzvánění u mobilu a pozorně naslouchat, co vám váš objev povídá! Muži ocení, že jim ženy věnují plnou pozornost a rády je poslouchají.

Komunikujte
I muži jsou z prvního rande nervózní, a proto když poznáte, že se mu do mluvení nechce, klidně začněte sama. Pokud naopak bude mluvit moc, stačí ho jemně přerušit nějakou dobře mířenou otázkou. Chytré holky muže baví, a nic není víc sexy, než když se skutečně budete mít o čem bavit, místo aby vám jen koukal do výstřihu a čekal, kdy mu navrhnete, že byste mohli jet k vám domů.