Tipy&triky: Efektní domácí barvení vlasů!

Tipy&triky: Efektní domácí barvení vlasů! Tipy&triky: Efektní domácí barvení vlasů!

Chystáte se barvit si vlasy bez návštěvy kadeřníka? S námi to hravě zvládnete!

Tipy&triky: Efektní domácí barvení vlasů!
{loadposition breadcrumb}

Tipy&triky: Efektní domácí barvení vlasů!

Chystáte se barvit si vlasy bez návštěvy kadeřníka? S námi to hravě zvládnete!

Pokud se rozhodnete svoje vlasy obarvit doma, měla byste hlavně počítat s tím, že je třeba se o barvenou hřívu pravidelně starat. To znamená jednou měsíčně barvení a následná péče. Barvené, a hlavně zesvětlované vlasy bývají rychleji vysušené a lámavé.

Barvu, kterou chcete použít, nejprve otestujte, a to i v případě, že už se tímto přípravkem barvíte poněkolikáté. Barvu naneste na kůži v loketní jamce a počkejte 24 hodin, zda pokožka nezčervená. Pokud se tak nestane, můžete se pustit do práce.

Než začnete nanášet barvu, je třeba pamatovat, že čerstvě umyté vlasy dobře barvu nevpijí, takže doporučujeme hlavu tak dva dny nemýt. Také je třeba před samotnou aplikací natřít pokožku kolem obličeje a krk krémem. Kdyby se vám totiž barva dostala jinam než na vlasy, půjde díky krému dobře smýt a nezanechá skrvny.

Na barvě se nevyplatí šetřit, a pokud máte dlouhou hřívu, kupte si pro jistotu krabičky dvě. Na pomoc si pozvěte šikovnou kamarádku nebo přítele, kteří vám s aplikací pomohou. Pokud jste totiž začátečnice, mohla byste skončit s flekatou hlavou. Aplikaci provádějte vždy odzadu a kořínky vepředu na čele si nechte nakonec. Nezapomínejte ani na krk a místa za ušima.

Když víte, jak na to, je barvení vlasů snadné! Nemyslíte?

Související články:

Jak nosit: Black & White
4 způsoby, jak nosit culík
Zatřpyťte se v třpytkách
sledujte nás na instagramu