Spodní prádlo ve stylu celebrit

Spodní prádlo ve stylu celebrit Spodní prádlo ve stylu celebrit

Nová podzimní kolekce spodního prádla Marlies Dekkers přitahuje pozornost nejen slavných krásek…

Spodní prádlo ve stylu celebrit
{loadposition breadcrumb}

Spodní prádlo ve stylu celebrit

Nová podzimní kolekce spodního prádla Marlies Dekkers přitahuje pozornost nejen slavných krásek…

Návrhářka spodního prádla Marlies Dekkers slaví mezinárodní úspěchy se svými dvěma liniemi spodního prádla – marlies|dekkers a Undressed by marlies|dekkers. Její skvěle padnoucí a luxusní prádlo nosí také mnoho mezinárodních celebrit, jako jsou například Britney Spears, Rihanna, Katy Perry, Fergie nebo Lady Gaga.

Pokud se tedy nespokojíte s průměrným spodním prádlem a chcete s ním zaujmout, aniž byste se extra odhalovala, je pro vás tohle prádlo to pravé. Návrhářka vytvořila jednotlivé kusy tak, aby nejen perfektně padly, ale aby dozdobily váš dekolt nebo záda. Výběr je zcela na vás.

Při tvorbě své nové kolekce se holandská návrhářka Marlies Dekkers nechala inspirovat skandinávským duchem a smyslem pro design, ale také odvážnými výraznými barvami. Její letošní podzimní kolekce nabízí celkem pět linií spodního prádla a vy se můžete na vlastní oči a na dotek přesvědčit, že tento podzim si žádá opravdové sexy vybavení.

Prádlo značky Marlies Dekkers je k dostání v prodejně s luxusním spodním prádlem v České republice, Dessus-Dessous, v pátém patře Domu módy v Praze na Václavském náměstí a v Králodvorské ulici 7.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
4 způsoby, jak nosit culík
Máte pod čepicí?