Dobijte si baterky!

Dobijte si baterky! Dobijte si baterky!

Stresujících faktorů je kolem nás více než dost. Je čas na pořádnou relaxaci!

Dobijte si baterky!
{loadposition breadcrumb}

Dobijte si baterky!

Stresujících faktorů je kolem nás více než dost. Je čas na pořádnou relaxaci!

Otázkou zůstává, jak a kde. Shrnuli jsme všechny možnosti, zhodnotili jejich pozitiva i stinné stránky a nabízíme vám inspirativní přehled, který usnadní rozhodování.


Balzámem pro organismus je relax v podobě prodlouženého víkendu v některém z wellness hotelů. To je však náročné časově a mnohdy i finančně. Když se vám ovšem podaří najít místo i čas, máte vyhráno.


V lázně můžete přeměnit také svůj domov, což je bezpochyby nejpohodlnější. Horká koupel se sklenkou sektu, miskou jahod a čokoládovým aroma ve vonné lampě rozhodně nezní špatně. A navíc, když se s vámi do vany naloží váš partner, nemusí být taková relaxace vůbec nudná.


Kompromisem může být relaxační procedura v salonech k tomu určených. Návštěvu si můžete domluvit předem telefonicky a tak, jak to bude vyhovovat vám „Spousta našich klientů volí masáž například i v průběhu pracovního dne, namísto oběda,“ říká Andrea Kašpárková, masérka salonu La Belle. Bez čekání a rozptylování ostatními záležitostmi, které na vás může přichystat domácí prostředí.


Navíc v salonu La Belle naleznete druhů masáží hned několik a mezi nejoblíbenější patří rozhodně ruční aromaterapeutické a antistresové masáže, které vaše podzimní chmury zaženou téměř okamžitě. Cena kvalitní hodinové masáže se pohybuje okolo 800 Kč. „Relaxační šedesátiminutová masáž je v našem salonu cenově velmi dostupná. Pořídíte ji tady za 780 Kč,“ doplňuje Andrea.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu