Vytvořte si dokonale hladký účes

Vytvořte si dokonale hladký účes Vytvořte si dokonale hladký účes

I když vám příroda nenadělila lesklé a husté vlasy, s šikovnými pomocníky si můžete vytvořit dokonalý hladký look.

Vytvořte si dokonale hladký účes
{loadposition breadcrumb}

Vytvořte si dokonale hladký účes

I když vám příroda nenadělila lesklé a husté vlasy, s šikovnými pomocníky si můžete vytvořit dokonalý hladký look.

Jemný a uhlazený vzhled své hřívy vytvoříte pomocí žehličky. Žehličku je lepší používat na lehce navlhlé vlasy, rozhodně ne na mokré. Vlasy prosušte před žehlením fénem. Nepoužívejte ji ani na vlasy úplně suché, zbytečně by se přesušily.

Na vlasy naneste přípravek s tzv. funkcí heat protective, který je určen pro úpravu žehličkou. Vaši kštici ochrání, dodá lesk, zafixuje narovnání a zabrání polétávání a krepatění vlasů.

Přípravek dokáže hodně, ale rozhodně nepodceňujte kvalitu žehličky. Měla by mít hladkou plochu, například keramickou, která vlasy také chrání, dodá jim lesk a zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Některé přístroje mají nastavitelnou teplotu i 220 °C, zdravé vlasy by však neměly být upravovány teplotou nad 200 °C, poškozené raději šetřte a žehličku nepoužívejte, popřípadě nepřekračujte teplotu 140 °C.

Jak na to? Začněte s rovnáním odspodu. Postupujte od spodních pramenů a pokračujte po celém obvodu hlavy. Pramen vlasů by neměl být moc silný, aby jej žehlička mohla snadno stisknout. Začněte u hlavy a pomalu, avšak bez zastavování posunujte žehličku směrem dolů.
Tip: Elegantní zlatobílá žehlička na vlasy Philips ActiveCare s vlastností Temp Precision pro zajištění konstantní teploty do 199 °C šetrné k vlasům. Cena v síti Euronics 1796 Kč

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
4 způsoby, jak nosit culík
Zatřpyťte se v třpytkách