Nákupy s JOY a MY Národní

Nákupy s JOY a MY Národní Nákupy s JOY a MY Národní

Vyrazte 13. listopadu 2012 na exkluzivní nákupní session do MY na Národní třídě, pouze pro čtenářky JOY.

Nákupy s JOY a MY Národní
{loadposition breadcrumb}

Nákupy s JOY a MY Národní

Vyrazte 13. listopadu 2012 na exkluzivní nákupní session do MY na Národní třídě, pouze pro čtenářky JOY.

Vážíme si vás, a proto pro vás JOY přichystala jedinečnou nákupní akci, která se bude konat 13. 11. 2012 od 12 do 20 hodin v obchodním domě MY na Národní 63 v Praze. Stačí mít u sebe aktuální listopadové číslo časopisu JOY, kde najdete jak vstup na tuto akci, tak i spoustu slevových kupónků.

Přijďte si užít s kamarádkami nezapomenutelný den plný výhodných nákupů, skvělého jídla i pití za super ceny, a navíc můžete získat spoustu dárečků. Pokud předložíte účtenky v celkové hodnotě alespoň 500 Kč, získáte od nás dárkovou tašku, ve které mimo jiné naleznete dva výrobky například od Clarins, Yves Rocher, Estée Lauder, Clinique, Cacharel, Maybelline, Rimmel nebo Miss Sporty.

Třináctého listopadu bude pro vás celý den nachystaná fotostěna s titulkou JOY, kde se budete moci nechat vyfotit, a pokud předložíte pozvánku z aktuálního čísla, můžete se nechat nalíčit zdarma kosmetikou Clarins, Yves Rocher, Maybelline, Rimmel/Astor a Estée Lauder.

Na vaše mlsné jazýčky bude čekat ochutnávka francouzských vín Castel a čokolád Lindt a v UGO Juice baru bude 70% sleva na všechny ovocné nápoje. A to nemluvíme o spoustě slev na nákupy oblečení, bot a doplňků. Více info o nákupním domě MY hledejte na www.mystores.cz.

Tak jaký máte plán na 13. listopadu? :-)

Související články:

5 tipů, jak si udržet letní look
Jakou barvu si dnes obléknete?
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?