Vytvořte si: Lokny a lokýnky

Vytvořte si: Lokny a lokýnky Vytvořte si: Lokny a lokýnky

Vlny ve vlasech nemusejí vždy připomínat kremroli…

Vytvořte si: Lokny a lokýnky
{loadposition breadcrumb}

Vytvořte si: Lokny a lokýnky

Vlny ve vlasech nemusejí vždy připomínat kremroli…

Dokonalé lokny jsou výsledkem použití kónické kulmy. Díky jejímu tvaru si můžete zvolit velikost loken. Dnešní kulmy jsou na profesionální úrovni a práce s nimi je snadná a bezpečná. Před úpravou ošetřete vlasy prostředkem pro úpravu vlasů teplem, který bude současně i výživný. Zafixování loken vyžaduje větší teplo než měkké vlny. Vlasy jsou při kulmování více zatěžovány a vysušovány, takže s častým kulmováním radíme to moc nepřehánět.

Jak na to?
Na ruku, kterou budete přidržovat prameny, si nasaďte přiloženou rukavici, vezměte pramen vlasů široký asi 2,5 cm a pevně jej obtočte kolem kulmy. Otáčejte držadlem a natáčejte vlasy na zahřátou válcovou část kulmy. Natáčet začněte u kořínků vlasů, natočte celý pramen a jeho konec přichyťte prsty na silikonovém konci kulmy, který se nezahřívá. Vyčkejte asi deset vteřin, než se vlasy zvlní do lokny. Pro pevnější lokny použijte menší prameny, pro lokny volnější a vlny použijte větší prameny. Před konečnou úpravou účesu nechte vlasy vychladnout.

Tip: Profesionální keramicko-turmalínová kónická kulma Valera dokáže vytvarovat vlny všech tvarů a velikostí. Turmalín je přírodním zdrojem negativních ionů, které příznivě působí na vlasy a mají antistatické účinky. Kulma se rychle zahřeje a dosahuje max. teploty 200 °C. Před spálením chrání také tříprstá rukavice a tepelně odolná podložka. K dostání v síti Euronics za 999 Kč.

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
Trendy účes: zapleťte se!
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu