Startuje nová modelingová soutěž Czechoslovak TopModel

Startuje nová modelingová soutěž Czechoslovak TopModel Startuje nová modelingová soutěž Czechoslovak TopModel

Chceš se stát modelkou a dobýt přehlídková mola? Nyní máš jedinečnou šanci!

Startuje nová modelingová soutěž Czechoslovak TopModel
{loadposition breadcrumb}

Startuje nová modelingová soutěž Czechoslovak TopModel

Chceš se stát modelkou a dobýt přehlídková mola? Nyní máš jedinečnou šanci!

Jedna z předních českých modelingových agentur Czechoslovak Models v pondělí oficiálně spustila první ročník nové modelingové soutěže s názvem Czechoslovak TopModel 2013. Jde o česko-slovenský projekt, jehož stěžejní část je naplánována na září a říjen příštího roku.

Celý tým v čele s ředitelkou soutěže Simonou Krainovou vyjede na celkem 11 castingů po Čechách a Slovensku. Finálový casting pak proběhne na konci října 2013 v Praze a první ročník Czechoslovak TopModel bude zakončen slavnostním galavečerem 
v Centru současného umění DOX.

Czechoslovak TopModel 2013 rozhodně není další soutěží typu ‚miss‘. Jde o přísně modelingový projekt. „Dáme mladým dívkám šanci uplatnit se v zahraničí, proniknout do světového modelingu. Dívka, která chce uspět, musí být jedinečná, neopakovatelná, ale zároveň jsou důležité takové vlastnosti, jako být tvárná, se schopností proměňovat se. Porota bude tvořena pouze skauty a zástupci zahraničních agentur. To je pro mladé dívky skvělé, řada z nich může porotce zaujmout natolik, že ihned po skončení soutěže vyjedou na svůj první zahraniční pobyt,“ uvedla ředitelka soutěže Simona Krainová.

A nám nezbývá nic jiného než se těšit a doufat, že soutěž objeví podobné hvězdy modelingu, jako jsou Linda Vojtová, Karolína Kurková nebo Eva Herzigová.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Zatřpyťte se v třpytkách
sledujte nás na instagramu