Je čas na jógu!

Je čas na jógu! Je čas na jógu!

Vyžeňte podzimní chmury z hlavy pomocí jógy!

Je čas na jógu!
{loadposition breadcrumb}

Je čas na jógu!

Vyžeňte podzimní chmury z hlavy pomocí jógy!

Díky prastarému cvičení, které vám posílí tělo i mysl, se budete cítit a vypadat skvěle. Stačí se jen uvolnit, vyhnat neklidné myšlenky z hlavy, a jóga vás dostane zpátky do kondice.

Pokud zrovna nepatříte mezi fanoušky adrenalinových sportů a na zumbu a kickbox vás neužije, je jóga to pravé pro vás. Začít můžete kdykoli a v podstatě kdekoli. Cvičení by mělo být něčím, na co se těšíte. Není nutné cvičit po dobu devadesáti minut a dělat celou sérii ásan, obklopeni tematickými obrazy a prostředím jako ve studiu. Není potřeba ani praktikovat v absolutním tichu a na místě, kde vás nikdo nevyruší.

Těm, kteří se nemohou dostat na hodinu do studia, může domácí cvičení vyřešit problém s pravidelností. Doma totiž můžete cvičit cokoli a jak dlouho chcete. Pak můžete relaxovat v savasaně 20 minut a nebo provádět pozdrav slunci desetkrát za sebou a pracovat na pozicích, které ještě pořádně neznáte.

Pokud jste ještě nikdy nezkoušeli jógu, není nic jednoduššího než navštívit některé ze studií, kde se věnují začátečníkům, nebo si pustit některá z instruktážních videí, která naleznete na YouTube. Stačí se jen pořádně nadechnout, zapomenout na práci a starosti a v klidu relaxovat!

Náš tip: Skvělé, pohodlné a hlavně nositelné oblečení na jógu najdete v prodejnách Esprit. Tváří aktuální kolekce se stala nestárnoucí modelka Christy Turlington.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
4 způsoby, jak nosit culík
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu