Sex ve třech? Proč ne?!

Sex ve třech? Proč ne?! Sex ve třech? Proč ne?!

Nebojte se popustit uzdu své fantazie. Sex ve třech už dávno není tabu!

Sex ve třech? Proč ne?!
{loadposition breadcrumb}

Sex ve třech? Proč ne?!

Nebojte se popustit uzdu své fantazie. Sex ve třech už dávno není tabu!

Sex ve třech není jen ochutnání zakázaného ovoce, takovými hrátkami se totiž dá zpestřit sexuální život partnerů, vyzkoušet si sex s dívkou nebo taky oddálit nevěra partnera. Ovšem hned na začátku takové ‚švédské trojky‘ je třeba si určit pravidla a těch se držet, jinak se vám klidně může stát, že se z vášnivé noci stane velice nepříjemná situace.

Hlavním nepřítelem sexu ve třech je žárlivost. Pro některé z žen, ale i mužů je velmi těžké se přenést přes to, že vidí, jak se jejich drahá polovička miluje s někým jiným. Dopředu si také řekněte, zda vaším třetím bude žena, nebo muž. Proto jedno z pravidel je se společně dohodnout, s kým si ‚trojku‘ dáte.

Dalším důležitým pravidlem je, aby do takové akce chtěli jít oba partneři. Pokud se vám moc nechce, a nebo naopak z partnera cítíte, že je z takového nápadu nesvůj, do ničeho se nenuťte. Sex ve třech není pro každého, a přece nechcete, aby váš sexuální experiment skončil fiaskem.

A to nejdůležitější nakonec. Je velice důležité si ujasnit, zda se budete milovat s někým, koho znáte, nebo si do ‚trojky‘ přivedete někoho neznámého. Nikdy totiž nevíte, zda se proti vám taková akce s kamarádkou třeba neobrátí. Zkrátka důvěřujte, ale prověřujte, a pak si konečně můžete užívat.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu