Milujete vůni dřeva?

Milujete vůni dřeva? Milujete vůni dřeva?

Pak stačí jenom přivonět k nové růžové vůni od značky DSQUARED2.

Milujete vůni dřeva?
{loadposition breadcrumb}

Milujete vůni dřeva?

Pak stačí jenom přivonět k nové růžové vůni od značky DSQUARED2.

Pokud ještě stále nemůžete najít tu svoji vlastní vůni a typické vůně parfémů se vám zdají obyčejné a bez nápadu, máme pro vás tip na zcela nevšední, ale přitom cenově dostupnou novinku ve světě parfémů – SHE WOOD.

Tato vůně je jemně růžová dámská kompozice propojující v sobě vitalitu, svůdnost a přirozenou eleganci. Žena či dívka, která si ji zvolí, je temperamentní, smyslná a miluje přírodu. Sní o toulkách krajinou, objevování pocitu svobody, a především o nových zážitcích. Dřevo zde symbolizuje smyslnost a vášeň, přírodní sílu, svobodu i život.

Ani s flakonem výrobci nezaháleli a výsledek rozhodně stojí za pozornost. Něžný odstín zjemňuje strohé linie a ořechové dřevo ze Severní Ameriky ideálně ohraničuje čtvercový flakon, a tím vytváří dojem jedinečnosti.

Rozhodně nejde o žádnou přeslazenou dívčí záležitost, ale o svůdně ženskou, moderní kompozici zajímavě propojených přírodních tónů. Návrháři značky DSQUARED2 Dean a Dan svou kreativní svobodomyslností vytvořili harmonii tří akordů: světla, mízy a dřeva. Vůni koupíte v parfumeriích Douglas od 1290 do 2390 Kč.

sledujte nás na instagramu