Vojta Dyk v lahvi, a jen pro vás!

Vojta Dyk v lahvi, a jen pro vás! Vojta Dyk v lahvi, a jen pro vás!

Chcete originální dárek pro svoji kamarádku? Co takhle lahev vína s Vojtou Dykem?

Vojta Dyk v lahvi, a jen pro vás!
{loadposition breadcrumb}

Vojta Dyk v lahvi, a jen pro vás!

Chcete originální dárek pro svoji kamarádku? Co takhle lahev vína s Vojtou Dykem?

Jedna celebrita za druhou vydávají své parfémy, zpěvák Vojta Dyk na to šel po svém a vydává svoje vlastní víno. První sólové turné Vojty Dyka, které v listopadu a prosinci absolvuje s B-Side Bandem, provázejí jeho limitované edice vín. Speciální edici Exklusive tvoří bílé víno Ryzlink rýnský pozdní sběr 2011 a červené víno Dornfelder pozdní sběr 2009. Zdobí je etiketa s Vojtovým portrétem a podpisem.

Unikátní vinná edice Vojtěch Dyk v dárkovém balení je nejen cennou sběratelskou raritou a výbornou příležitostí ochutnat nejlepší moravská vína, ale bude také skvělým vánočním dárkem. Na předvánoční trh je připravena ještě luxusnější edice červeného a bílého vína, kterou Vojtěch nazval Freedom – reprezentují ji Sylvánské zelené pozdní sběr 2009 a Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2009 Barrique.

Vína si můžete zakoupit v e-shopu prostřednictvím oficiálních stránek Vojtěch Dyk & B-Side Band Agrotec Tour 2012 www.vojtechdyktour.cz, dále ve stáncích přímo na koncertech (termíny a místa konání na téže webové adrese) anebo ve vybrané síti supermarketů. Tak ještě pořád hledáte ten pravý dárek pro svoji kamarádku? Kupte jí jednoho Vojtu!

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Christina Aguilera: na hubnutí kašlu, miluji své ženské křivky!
Rozjeď to na Fiveriders