Perfektní make-up za 5 minut!

Perfektní make-up za 5 minut! Perfektní make-up za 5 minut!

Jak si na tváři vykouzlit bezchybné nalíčení, když na to máte minimum času?

Perfektní make-up za 5 minut!
{loadposition breadcrumb}

Perfektní make-up za 5 minut!

Jak si na tváři vykouzlit bezchybné nalíčení, když na to máte minimum času?

Klasický scénář většiny žen. Ráno jako vždy nestíháte a musíte z domu vyrazit během pár minut. Jak tedy do toho zbrklého odchodu z domu zařadit bezchybný make-up? Poradíme vám, jak na to.

Ještě večer, než padnete do postele, je třeba, abyste svoji pleť nezanedbala a pečlivě ji odlíčila a natřela pleťovým mlékem. Pleť tak bude pěkně hydratovaná a ráno si ušetříte čas tím, že už jen nanesete hydratační krém.

Po vstřebání krému naneste make-up, nebo pokud je vaše pleť jemná a čistá, stačí aplikovat BB krém, který zvládne funkci krému i make-upu zároveň. Důležité je, abyste svůj nátěr zafixovala pudrem. Pleť se vám pak v průběhu dne nebude tolik lesknout.

Je také třeba nanést na obě líce trochu tvářenky, která vám hned zrána vtiskne zdravou barvu do tváří. Nemusíte volit výraznou barvu, stačí si vybrat takovou, která vaši tvář spíše projasní. Pro ušetření času doporučujeme tvářenku v pudru. Krémová se déle roztírá, a když se nerozmaže poctivě, vypadá poněkud lacině.

Posledním krokem k dokonalému make-upu je korektor a dobrá řasenka. Rychlými tahy od vnitřního koutku k vnějšímu zakryjte kruhy pod očima a své řasy protáhněte černou barvou. Stačí už jen rychle nanést lesk na rty, a perfektní make-up za pět minut je hotov!

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?