Proč máte málo sexu?

Proč máte málo sexu? Proč máte málo sexu?

Máte partnera, a přesto máte nedostatek sexu? Víme, kde je chyba!

Proč máte málo sexu?
{loadposition breadcrumb}

Proč máte málo sexu?

Máte partnera, a přesto máte nedostatek sexu? Víme, kde je chyba!

Kamarád taky rád
Rozumíte si se svým drahým skvěle i po pěti letech vztahu a svěřujete se jeden druhému naprosto se vším. Jestliže s ním ale probíráte svoji menstruaci nebo třeba zažívací potíže, není se čemu divit, pokud se na vás večer v posteli nevrhá. Některé informace týkající se vašeho zažívacího traktu nebo výtoku před ním prostě nevyslovujte a nechte si je pro sebe. Muži vás chtějí vnímat jako bohyni, ne jako kamaráda, se kterým chodí na pivo.

Příliš kritiky škodí
Je nad slunce jasné, že muži dokonalí tvorové rozhodně nejsou. Ale to, že jim to budete donekonečna připomínat, z nich lepšího člověka neudělá, ba naopak se ještě více stáhnou do ústraní. Každý chlap je hned výkonnější, když slyší lichotku či chválu na svoji osobu, a tak když na něj místo kritiky vypálíte nějaký kompliment, uvidíte, že pro vás snese modré z nebe.

Nevěříte si
Chlapi milují sebevědomé ženy, které nemusejí v jednom kuse ujišťovat, že jsou krásné, štíhlé, úspěšné nebo sexy. Když má žena vysoké sebevědomí, absolutně nevadí, že má nějaké to kilo navíc nebo že je momentálně bez práce. Pokud tedy chcete sex častěji, začněte si více věřit, buďte uvolněná a zkuste třeba svého drahého svést. Uvidíte, že jakoukoli akci, která bude směřovat k milostným hrátkám, s radostí ocení.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu