Vyzkoušejte aromaterapii

Vyzkoušejte aromaterapii Vyzkoušejte aromaterapii

Studené počasí přímo vybízí k zachumlání se do teplé deky a k relaxaci. Dobře vybrané vůně a vonné oleje vám k odpočinku pomohou na sto procent!

Vyzkoušejte aromaterapii
{loadposition breadcrumb}

Vyzkoušejte aromaterapii

Studené počasí přímo vybízí k zachumlání se do teplé deky a k relaxaci. Dobře vybrané vůně a vonné oleje vám k odpočinku pomohou na sto procent!

Ačkoli jste možná až dosud mylně považovala aromaterapii za šarlatánství, opak je pravdou. Možná vám masáže vonnými oleji bolavá záda z vašeho sedavého zaměstnání neuzdraví, ale vůně, oleje a svíčky vašemu tělu rozhodně uleví, stačí se jen dokonale uvolnit.

Mezi stálice vonných olejů na masáže a do aromalamp patří jednoznačně levandule, která kvůli svým vyhlášeným tišícím účinkům vede v žebříčku nejprodávanějších vůní. Používat ale můžete jakékoli, které jsou vám příjemné. Důležité ovšem je koukat na obaly – kupujte pouze takové oleje, které jsou stoprocentně přírodní. U umělých olejů vám hrozí bolehlav.

Je známo, že čichem vnímané aroma má na naši psychiku velký vliv. Vhodně zvolená vůně dokáže vmžiku přivolat zpět hezké vzpomínky, třeba na vaše letní lásky. Mezi nejoblíbenější vonné svíčky patří ty od Yankee Candle. Navíc velmi dlouho vydrží a voní opravdu sytě. Poměr kvality, výkonu a ceny je jednoznačně nejlepší, i proto jde o nejprodávanější prémiové vonné svíčky na světě.

K výrobě svíček je používán nejlepší dostupný parafín, do maximální míry nasycený vonnými oleji s výtažky z květin, koření a ovoce. V nabídce je devadesát vůní, které jsou rozděleny do pěti skupin (svěží, květinové, ovocné, jídlo & koření, vánoční). Označení najdete v kolečku na etiketě, což milovníkům této značky usnadňuje orientaci v tak široké nabídce.

Pokud vás svíčky Yankee zaujaly a chtěla byste mít takovou doma, zkuste ji vyhrát. Na stránkách http://vanoce.joyonline.cz/odpovězte správně na soutěžní otázku, a jedna z deseti vonných svíček Yankee Candle Strawberry Buttercream může být vaše.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Afrodiziaka: Opravdu fungují?
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?