Velký test BB krémů

Velký test BB krémů Velký test BB krémů <p>Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži, zda tolik oslavované BB krémy dostojí své slávě i v reálu!</p>
Velký test BB krémů
Fotogalerie:
 
{loadposition breadcrumb}

Velký test BB krémů

<p>Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži, zda tolik oslavované BB krémy dostojí své slávě i v reálu!</p>

Miracle Skin Perfector, Garnier, 199 Kč
BB krém Garnier přesně odpovídá heslu dobrá kvalita za nízkou cenu. I malé množství po aplikaci sjednotí barvu pokožky, dodá jí jemný matový nádech a nádherně ji provoní. Také ihned zakryje jakékoli známky únavy a dá výrazu zase jiskru, která se jindy po ránu hledá jen velmi obtížně. Mastnější pokožku bychom na konec doporučili přeprášit sypkým pudrem. Dostupný je pouze ve dvou odstínech, nicméně je natolik transparentní, že pokožku dokáže sjednotit i přes její mírné nedokonalosti.
Konečný verdikt: 8 bodů z 10

LUMENE Rozjasňující BB krém Vitamin C+ SPF 20, 459 Kč
Krém této značky, která opět zavítala na český trh, byl opravdovým překvapením tohoto testu. Lehká konzistence a příjemné roztírání bylo jednoznačným plusem krému a nevtíravá parfemace byla více než příjemná. Jediné výhrady máme k mastnotě krému, která prospěje více suché pleti než té mastné nebo smíšené. Pozor na výběr odstínu, ten tmavší je skutečně vhodnější na opálenější pokožku!
Konečný verdikt: 9 bodů

Maybelline, Dream Fresh BB 8-in-1 BB Cream, 199 Kč
Lehká a příjemná konzistence krému je jeho hlavní devízou. Krém je velmi tekutý, tudíž doporučujeme vymáčknout z tuby jen minimum obsahu. Nulová parfemace je určitě příjemnou informací pro alergiky, ale upřímně – tento BB je vhodný zejména pro mladší nezatíženou pleť. Kryje minimálně a hydratuje tak akorát. Doporučujeme ženám do dvaceti let!
Konečný verdikt: 6,5 bodu

Revitalift Total Repair 10 BB, L’Oréal Paris, 379 Kč
Krém překvapil hutnou konzistencí, dobře se roztírá a zanechá jemný krycí film. Doporučili bychom jej ženám, které už mají první vrásky, dokonale totiž každou rýhu skryje. Problémem krému je jeho aplikátor, který vám při zmáčknutí poskytne více krému, než byste chtěla, a pro někoho bude možná nepříjemná jeho výrazná vůně.
Konečný verdikt: 9 bodů

Age Defence BB Cream, Clinique, 790 Kč
Absolutní vítěz našeho testování. Příjemně voní, lehce se roztírá, kryje a pleť se i po čtyřech hodinách od aplikace neleskne. Hydrataci zvládá na jedničku a jednoznačné plus má i vysoký UV filtr – 30. Někomu může vadit tužší konzistence, to se mu ovšem dá odpustit pro jeho jednoduché roztírání.
Konečný verdikt: 10 bodů


Zpět na článek: Velký test BB krémů
Zpět na článek: Velký test BB krémů
Zpět na článek: Velký test BB krémů
Zpět na článek: Velký test BB krémů
Zpět na článek: Velký test BB krémů
sledujte nás na instagramu