3 zaručené tipy, jak dosáhnout orgasmu

3 zaručené tipy, jak dosáhnout orgasmu 3 zaručené tipy, jak dosáhnout orgasmu

Zkoušíte s partnerem všechno, a pořád nic? Víme, jak na to!

3 zaručené tipy, jak dosáhnout orgasmu
{loadposition breadcrumb}

3 zaručené tipy, jak dosáhnout orgasmu

Zkoušíte s partnerem všechno, a pořád nic? Víme, jak na to!

Milujte sama sebe
Podle posledních výzkumů pravý orgasmus prožívá pouze každá devátá žena, ačkoli o něm mluví většina. Vykašlete se pro jednou na svého partnera a vydejte se za pátráním po orgasmu sama. Udělejte si někdy čas sama na sebe a dotýkejte se. Tímto jednoduchým pátráním zjistíte, co je vám příjemné a co vás vzrušuje. Většinou se orgasmu dá dosáhnout stimulací klitorisu, takže pokud si sladké vyvrcholení umíte přivodit vy sama bez partnera, získáte výhodu pro sex se svým partnerem.

Na koníčka
Nemusí to fungovat u každého páru, ale pokud s partnerem zkoušíte, co by vás mohlo uspokojit, zkuste se milovat tak, že budete nad partnerem tentokrát vy. Díky milování ‚na koníčka‘ dochází k velkému tlaku na stydkou kost a vy sama si můžete regulovat svoje milostné tempo. Váš partner má navíc v této pozici lepší přístup k vašemu klitorisu, takže může klidně zapojit i ruce. V sexuální fantazii se meze nekladou.

Uvolněte se, prosím!
Jakmile většina párů touží po orgasmu a bez takové události hodnotí svůj sex jako neplnohodnotný, zadělávají si takto milenci nejčastěji na orgasmické embargo. Pokud se při milování soustřeďujete pouze na jeho nebo svoje vyvrcholení, sex si neužijete a sladká tečka na závěr jako na povel samozřejmě nepřijde. Uvolněte se, milujte se a na nic nemyslete. Protože i takto snadno se dá vytouženého orgasmu dosáhnout!

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Jakou barvu si dnes obléknete?
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu