Think pink!

Think pink! Think pink!

Bojujte proti podzimní náladě růžovou barvou! Lepší antidepresivum nenajdete!

Think pink!
{loadposition breadcrumb}

Think pink!

Bojujte proti podzimní náladě růžovou barvou! Lepší antidepresivum nenajdete!

Ačkoli je neonová růžová častokrát spojená právě s létem, v podzimní plískanici vám takhle zářivá barva prokáže víc služby než kdykoli jindy. Jednak je vědci ověřeno, že syté barvy zlepšují náladu, a pak taky proč se v zimě obklopovat jen tmavými barvami, když si můžete nasadit růžové brýle.

Růžové vzkazy
Samozřejmě není třeba, abyste v práci podepisovala faktury nebo jiné dokumenty růžovou fixou, ale stačí místo obyčejné propisky na osobní vzkazy a poznámky použít růžovou barvu. Zlepší vám to náladu, aniž byste se o to sama snažila. To samé funguje i s růžovými lepicími papírky na vzkazy.

Kráska v růžové
Nutně nemusíte do růžové zbarvit celý svůj outfit, ale co takhle do růžové zahalit svůj mobil, počítač nebo třeba kabelku? Za prvé díky její výrazné barvě nikdy nezapomenete, kde jste svůj doplněk položila, a za druhé máte z nutné věci rázem trendy kousek.

V barvě růže
Nic ženě nezvedne náladu lépe než sladkosti nebo kytice růží, a když jsme u květin, nečekejte, až vám je váš drahý koupí, a jednu růžovou náruč si dopřejte sama. Náš tip: Dokonalé jsou čajové růže. Nezatíží vaši peněženku a dlouho vydrží!

Související články:

Jak nosit: Black & White
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu