Reklama

A je vymalováno!

A je vymalováno! A je vymalováno!

Pokud se chystáte vymalovat byt, poradíme vám, jaké barvy si vybrat!

A je vymalováno!
{loadposition breadcrumb}

A je vymalováno!

Pokud se chystáte vymalovat byt, poradíme vám, jaké barvy si vybrat!

Obecně je známo, že některé barvy vám z malého bytu vykouzlí opticky větší prostor anebo vám z obrovské neosobní místnosti vytvoří útulný kout. Čeho byste se ale rozhodně měla vyvarovat při malování, je míchání více než tří barev najednou.

Hnědá
Hnědá barva je zemitá, a proto si nejvíc bude rozumět s dřevěnými detaily. Světle hnědou můžete kombinovat i se sklem, proto se nejvíce hodí k původním interiérům, a pokud máte moderně laděný byt, moc ji nedoporučujeme. Béžová, velbloudí nebo krémová jsou naopak ideální do ložnic.

Červená
Tuto barvu naopak do ložnice nedoporučujeme. Sice v lidech budí vášeň, ale může také vzbudit i agresi, a tak se na místa odpočinku příliš nehodí. Doporučujeme tuto barvu natřít jen na jednu stěnu, celá rudá místnost může dokonce vzbuzovat častou bolest hlavy.

Modrá
Pokud máte v bytě koutek pro relaxaci, bez váhání si jej vymalujte na bleděmodro. Modrá ve všech svých nepřeberných odstínech uklidňuje. Umělecky založené duše může takto vymalovaný interiér i inspirovat. Zkrátka ideální barva do odpočinkové zóny.

Žlutá
Ideální společník do místností, kde je větší chlad, protože žluté tóny vzbuzují pocit tepla. Také je to barva bezpečí, tudíž pokud si chcete zpříjemnit například obývací pokoj, neprohloupíte.

Jestli si chcete udělat radost nějakou barvou, co takhle čistě bílou a pěknou sportovní tašku? Na http://vanoce.joyonline.cz/ můžete rovnou jednu takovou vyhrát. Ve hře jsou hned tři tašky přes rameno od značky Converse.

Související články:

Jak nosit: Black & White
Jakou barvu si dnes obléknete?
Zatřpyťte se v třpytkách
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama