Proč muži nemluví?

Proč muži nemluví? Proč muži nemluví?

Vy se snažíte vést důležitý rozhovor – a on? Zase mlčí!

Proč muži nemluví?
{loadposition breadcrumb}

Proč muži nemluví?

Vy se snažíte vést důležitý rozhovor – a on? Zase mlčí!

Je třeba si promluvit. Tak tuto větu muži upřímně nenávidí víc než návštěvu tchyně nebo nakupování vašich společenských šatů s kamarádkami. Vy jste připravená k diskusi, on nasadí výraz ‚nejsem tady‘.

Zásadní krok při řešení problémů v páru je pochopit, proč k problému došlo, a zkusit jej společně analyzovat. Takže až váš partner bude při vaší diskusi zase pro změnu mlčet, zkuste zjistit, proč nemluví a co ho k tomu vede.

První pravdou mužské mlčenlivosti je prostě to, že muži nejsou stejně upovídaní jako ženy, a tak v diskusi panujete většinou vy. Pro chlapy je také těžké se vymanit z pocitu, že když budou mluvit o tom, co je trápí, budou za bábovky.

Muži nesnášejí hádky. Všimněte si, že jakmile nasadíte přísný tón, váš drahý bere roha. Nemají rádi, když křičíte a cloumají vámi emoce. Ale také je to občas tím, že sami prostě nevědí, jak daný konflikt vyřešit, a svojí zdrženlivostí jen maskují neochotu se o problému bavit.

Pokud už cítíte, že váš drahý přestává vaše výtky vnímat, přestaňte na něj tlačit. Vy možná chcete problém vyřešit teď, ale on zřejmě nikoli, tudíž mu dopřejte čas a stanovte datum vaší příští rozmluvy.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?