Tváře jako jablíčka

Tváře jako jablíčka Tváře jako jablíčka

Ačkoli zima vykouzlí červené tváře nejlépe, my víme, jak jí trochu pomoci a krásná zdravíčka si vytvořit už doma.

Tváře jako jablíčka
{loadposition breadcrumb}

Tváře jako jablíčka

Ačkoli zima vykouzlí červené tváře nejlépe, my víme, jak jí trochu pomoci a krásná zdravíčka si vytvořit už doma.

Přestože by se mohlo zdát, že letošní zimu ovládnou zejména studené odstíny tvářenek, opak je pravdou. Pokud se chystáte pořídit si zdravíčka, sáhněte po teplých broskvových odstínech, které váš obličej opravdu prozáří.

Jaký odstín si máte vybrat, vám však trendy diktovat nemohou, protože je velmi důležité volit barvu tvářenky podle odstínu pleti. Opálené typy si budou velmi rozumět s oranžovými odstíny. Sněhurky by si měly na takové odstíny dát pozor a zkoušet je na denním světle.

Teplé odstíny letos budou hrát prim i u zbytku celého make-upu. Podkladové báze, make-up i pudr by se měly nést v broskvovém odstínu, ovšem pozor na to, abyste to s hřejivými odstíny nepřehnala a ve výsledku nevypadala jak po nepodařené návštěvě solária. Pokud máte pocit, že oranžová vaší pleti nesluší, zkrášlete broskvovou své nehty nebo rty.

Toužíte po novém make-upu? Co takhle vyzkoušet rovnou celý arzenál líčidel od F&F Made Up? Soutěžte na http://vanoce.joyonline.cz/, a třeba to budete právě vy, kdo vyhraje balíček dekorativní kosmetiky od F&F. Přejeme hodně štěstí!

Související články:

5 tipů, jak si udržet letní look
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu