Otestováno: Samoopalovací nástřik bez skvrn

Otestováno: Samoopalovací nástřik bez skvrn Otestováno: Samoopalovací nástřik bez skvrn

Vyzkoušely jsme transparentní, postupně bronzující, ale hlavně zdravé opálení od Vita Liberata!

Otestováno: Samoopalovací nástřik bez skvrn
{loadposition breadcrumb}

Otestováno: Samoopalovací nástřik bez skvrn

Vyzkoušely jsme transparentní, postupně bronzující, ale hlavně zdravé opálení od Vita Liberata!

O tom, že opálená pokožka vypadá za každých okolností skvěle, není pochyb. Jak ale zařídit, abyste se přirozeně bronzovým tónem pleti mohla chlubit po celou zimu, a to bez zdravotních rizik spojených s pravidelnými návštěvami solária?

Stačí navštívit některý z partnerských salonů značky VITA LIBERATA a vyzkoušet zajímavou novinku a nejmodernější formu organického opalování – samoopalující nástřik VITA LIBERATA DIAMOND. Ten díky bezbarvému složení s postupně bronzujícím účinkem zaručí, že se vyhnete nežádoucím skvrnám i na tom nejchoulostivějším oděvu.

A protože nás žádná kosmetická novinka nenechá chladnými, hned jsme musely na vlastní kůži vyzkoušet, zda tolik opěvovaný nástřik Diamond dostál svým slibům. Aplikace probíhá jen ve spodním prádle a je opravdu tak rychlá, jak výrobci slibují. Nástřik trochu studí, ale veskrze to tu malou chvíli, co jste ‚pod palbou‘ barvy, necítíte.

Výhodou je, že bezprostředně po nástřiku se můžete obléct a bez čekání vyrazit do města. Na hnědnutí si počkáte 5 až 8 hodin, takže se opravdu pěkně ‚vybarvíte‘ do přirozené opáleného vzhledu bez toho, aby vaše pokožka připomínala pomeranč.

S opálením jsme spokojené, jen bychom možná měly výhrady k parfemaci, která nám příliš nevoní a je z nás cítit i po osprchování. Hlavním úspěchem nástřiku od Vita Liberata je obravdu přirozená barva, která se neotírá do oblečení ani do prostěradla, a pokud toužíte po krásném opálení a do solária se vám pochopitelně nechce, je tato volba pro vás tou nejlepší!

Související články:

Jak nosit: Black & White
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu