3 tipy na rychlé zlepšení nálady

3 tipy na rychlé zlepšení nálady 3 tipy na rychlé zlepšení nálady

Udělejte si denně malou radost, a bude vám na světě zas o něco lépe!

3 tipy na rychlé zlepšení nálady
{loadposition breadcrumb}

3 tipy na rychlé zlepšení nálady

Udělejte si denně malou radost, a bude vám na světě zas o něco lépe!

Malé dárky povoleny
Ať už si uděláte radost koupí nové čepice, nebo rukavic, taková drobnost vám rozhodně zlepší náladu o sto procent. Doporučujeme obdarovat třeba něčím sladkým na zub vašeho přítele nebo kamarádku. Dávání dárků dělá s naší náladou divy!

Masáž pro NĚJ
Místo klasické večeře u televize miláčkovi trochu pozměňte večerní program. Dotek je pro oba velice důležitá a intimní součást vztahu, a tak mu nabídněte masáž. Pokud si váš drahý navíc v poslední době stěžuje na bolest hlavy nebo stres v práci, masáž ramen nebo šíje mu přijde vhod.

Lichotky, lichotky
Taky vám hned zvedne náladu, když vám kolegyně pochválí novou sukni? Dělejte to samé. Vědci totiž nedávno prokázali, že ten, kdo lichotky dává, má stejnou radost jako ten, který je přijímá. Nemusíte chválit každému všechno, stačí jeden malý detail, a spokojenost bude na obou stranách.

Chcete na chvilku vypnout a odpočinout si od sychravého počasí? Co takhle vyzkoušet Lesní lázně? Navštivte http://vanoce.joyonline.cz, a můžete vyhrát pobyt v příjemném SPA centru uprostřed přírody a dalších 18 cen! Hodně štěstí!

Související články:

Udržte si po létě bronz!
Trendy účes: zapleťte se!
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?