4 osvědčené triky proti kocovině

4 osvědčené triky proti kocovině 4 osvědčené triky proti kocovině

Přehnala jste to na večírku s pitím a místo do postele musíte do práce? Víme, jak na kocovinu úspěšně vyhlásit embargo!

4 osvědčené triky proti kocovině
{loadposition breadcrumb}

4 osvědčené triky proti kocovině

Přehnala jste to na večírku s pitím a místo do postele musíte do práce? Víme, jak na kocovinu úspěšně vyhlásit embargo!

Pijte vodu!
Asi nejstarší a neznámější rada, která ovšem opravdu funguje. Ihned po návratu z baru si naordinujte vypít co nejvíce neperlivé vody a věřte, že už ráno bude lépe. Během dne doplňujte tekutiny také ovocným džusem nebo zeleným čajem v co největším množství. Ano, budete chodit častěji na toaletu, ale za čistou hlavu vám to stojí, ne?

Čím ses zkazil, tím se naprav
Toto pořekadlo je oblíbené zejména u mužů, ale vy se jím můžete v malé míře řídit také. Stačí, když si dáte ráno malého vyprošťováka toho, co jste v noci pila. Ale pozor, když říkáme malého, myslíme tím opravdu toho nejmenšího panáka, kterého si dokážete představit. Přepitím kocoviny si říkáte o vážné problémy s alkoholem.

Hranolky a chipsy
Mastné a slané jídlo je pro vás obvykle nepřítel, ale po alkoholickém večírku jej vezměte pro tentokrát na milost. Smažená jídla obsahují hodně mastnoty, která sice zdravá není ani trochu, ovšem váš překyselený žaludek pomůže stabilizovat.

Léčivá pilulka
Oblíbená je pilulka s extraktem ze šesti rostlin (AE 007), kterou vyvinuli čeští vědci z Farmaceutické fakulty v Hradci Králové. Povzbuzuje činnost jater, které rozkládají alkohol. Pokud pití začíná stoupat do hlavy rychleji, než by mělo, je dobré si vzít první dávku a zvolnit pití. Další dvě tobolky se spolknou před ulehnutím do postele.

Související články:

Pravidla lži
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Ano, či ne? Miley Cyrus s roztrhaných džínách
sledujte nás na instagramu