3 mýty o mužích a ženách

3 mýty o mužích a ženách 3 mýty o mužích a ženách

Ačkoli tomu možná nebudete věřit, jsme my ženy mužům podobné ve více případech, než si myslíme. Anebo oni nám?!

3 mýty o mužích a ženách
{loadposition breadcrumb}

3 mýty o mužích a ženách

Ačkoli tomu možná nebudete věřit, jsme my ženy mužům podobné ve více případech, než si myslíme. Anebo oni nám?!

Muži chtějí krasavice, ženy zase peníze
Ačkoli si možná řeknete, že muži koukají hlavně na krásu a ženy se místo po krasavcích poohlížejí po finančně zabezpečených pánech, opak je pravdou. Podle posledních výzkumů se ženy čím dál více zaměřují u mužů na vzhled a peníze je nechávají chladnými. Evidentně si na sebe ženy už umějí vydělat samy!

Muži jsou promiskuitní, ženy jeptišky
Další fáma, která se natolik omílá dokola, že snad i muži sami tomuto mýtu uvěřili. Ačkoli by se mohlo zdát, že chlapi střídají jednu dívku za druhou, ten, kdo by si správně měl sáhnout do svědomí, jsou především dámy. Podle statistik žena vystřídá za život mnohem více sexuálních partnerů než muž.

Muži při sexu vyvrcholí vždycky. Ženy ne
Ženy sice orgasmus neprožívají pokaždé, ale jejich orgasmus má podle vědců mnohem intenzivnější působení než vyvrcholení u mužů. Ženy také na rozdíl od mužů mohou mít během jednoho sexu mnohonásobné vyvrcholení.

Chcete si zasoutěžit třeba právě se svým miláčkem? Pak klikněte na http://vanoce.joyonline.cz/, zkuste své štěstí, a možná to budete právě vy, kdo vyhraje jednu ze tří her Zlaté Česko od Albi.

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Trendy účes: zapleťte se!
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu