5 triků, které vám prodlouží mládí

5 triků, které vám prodlouží mládí 5 triků, které vám prodlouží mládí

Cítit se mladá je jedna věc, ale vypadat tak je věc druhá…

5 triků, které vám prodlouží mládí
{loadposition breadcrumb}

5 triků, které vám prodlouží mládí

Cítit se mladá je jedna věc, ale vypadat tak je věc druhá…

1. Pohyb je nadevše. Ačkoli si možná myslíte, že když nebudete jíst a cvičení se vyhnete, nic vás bolet nebude a udržíte si svěží vzhled, poslední průzkumy dokázaly, že sportovci působí mladším dojmem i ve stáří. Tak na co čekáte, obujte běžecké boty a hurá ven!

2. Pořiďte si svého zajíčka. Pokud je vám dvacet, tento problém řešit nemusíte, ale jestliže třicítka a výš klepe na dveře, mladší partner vám bude stačit ve všem, včetně pití a sexu.

3. Bavte se s mladšími. Nejenže tak zůstanete v kontaktu s ‚young generation‘, ale bude vám zaručen přísun novinek, kterých byste si ve společnosti ‚těch starších a zkušenějších‘ ani nevšimla.

4. Dělejte bláznivé věci. Nemusíte běhat nahá přes Václavák, ale pokud se vám chce smát, smějte se, zpívejte nebo se přihlaste na kurz parašutistiky. Spontánní chování vám vrásky navíc nepřinese, a když ano, tak jedině od smíchu.

5. Kafe a cigarety hoďte do koše a začněte pít zelený čaj. Nejenže obsahuje antioxidanty, které vám prodlouží mladý vzhled, ale vaší pleti dodá tolik vitaminů, co se do ní vejde.

Související články:

6 drobností, které posílí zdraví
Sexy body
Udržte si po létě bronz!