4 chyby, kterých se muži dopouštějí v oblékání

4 chyby, kterých se muži dopouštějí v oblékání 4 chyby, kterých se muži dopouštějí v oblékání

Pomozte svému drahému najít svůj styl! Vděčný bude on i jeho okolí!

4 chyby, kterých se muži dopouštějí v oblékání
{loadposition breadcrumb}

4 chyby, kterých se muži dopouštějí v oblékání

Pomozte svému drahému najít svůj styl! Vděčný bude on i jeho okolí!

Ačkoli se s muži o svém oblečení bavíme na jejich vkus až příliš často, oni s námi (až na světlé výjimky) svůj outfit rozhodně neřeší. Každému sluší něco jiného, ale jak se vyznat v tom, čemu by se váš drahý měl rozhodně vyhnout? Přinášíme vám čtyři módní faux pas, která nesluší ani Bradu Pittovi.

1. Bílé boty
Psalo se o nich už tisíckrát a pořád se mezi námi najdou takoví jedinci, kteří si je na svoji nohu obují. Bílá bota, pokud to není teniska určená na sport, je absolutně nevhodným doplňkem k čemukoli. Jednak muži z nohy udělá kačeří ploutev, jednak už takovou obuv na nohu dá tak maximálně majitel nočních podniků či gay s hodně špatným vkusem.

2. Loga, značky, nášivky
Jestli váš drahý reprezentuje republiku ve sjezdu na lyžích či v motokrosu, tak trika s logy a nápisy od sponzorů jsou jedinou omluvou, proč takový model nosit. Tričko, kde se přes celá prsa skví název značky, je s prominutím opravdu známkou špatného vkusu a člověk zaplatil nikoli za nápad, ale za to, že chce světu ukázat, že na to má. Luxus vypadá úplně jinak. Vyhodit!

3. Trekové kalhoty
Určitě je znáte. Jsou to sportovní kalhoty, které mají na kolenou i na sedu kostkované záplaty, a některé modely mají i odepínací nohavice. Ano, na výlet do hor jsou nepostradatelné, ale do města? Nikoli. Vrcholem bývá kombinace sportovních kalhot s košilí. Praktické? Rozhodně ne. Ke košili patří kalhoty jiné.

4. Umělé materiály
Ať se jedná o sako, kalhoty, nebo třeba obyčejný svetr, dávejte pozor, z čeho je takový oděv ušitý. Už na dotek by vám takový kousek neměl být příjemný a po vyprání dokonce mění i tvar. O zápachu, který po celodenním nošení vypouští, je škoda mluvit.

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Trendy účes: zapleťte se!
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?