Taylor Swift: V lásce mám zatím smůlu!

Taylor Swift: V lásce mám zatím smůlu! Taylor Swift: V lásce mám zatím smůlu!

Country zpěvačka zatím na tu pravou lásku nenarazila, ale na šťastné konce prý věří!

Taylor Swift: V lásce mám zatím smůlu!
{loadposition breadcrumb}

Taylor Swift: V lásce mám zatím smůlu!

Country zpěvačka zatím na tu pravou lásku nenarazila, ale na šťastné konce prý věří!

Co se týče vztahů, Taylor Swift má poněkud nešťastné období. Královna zlomených srdcí v poslední době střídá jednoho partnera za druhým a žádný se nezdá být tím pravým. „Ještě nikdy jsem neměla dlouhodobý vztah, takže nemám vůbec ponětí, jaké to může být. Snad se to v budoucnu změní,“ prozradila.

Blonďatá zpěvačka o svých trablech v lásce napsala i několik písniček a nijak se v nich se svými city nestydí vycházet na veřejnost. „Několikrát jsem se ze svých citů vypsala a samozřejmě se v nich mí ex poznali a psali mi, co to jako má být,“ směje se Taylor.

Z čeho je ale v poslední době Taylor opravdu nervózní, to jsou její vystoupení. Než vystoupí před fanoušky, je opravdu vystrašená. „Pořád myslím na své fanoušky, kteří rozhodně nechtějí, abych je zklamala, proto jsem také dala vše do svého nového alba,“ přiznala se hvězda a nám nezbývá než držet Taylor palce, ať už v lásce, nebo v její hudební kariéře, našlápnuto má skvěle!

Chcete si udělat radost skutečně luxusním parfémem? Pojďte s námi soutěžit na http://vanoce.joyonline.cz a vyhrajte parfém od Kenza a k tomu elegantní šátek. Ceny věnovala Parfumerie Douglas.

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
Trendy účes: zapleťte se!
Ano, či ne? Miley Cyrus s roztrhaných džínách