Naličte se jako profesionál!

Naličte se jako profesionál! Naličte se jako profesionál! <p>Pronikněte do tajů profesionálního make-upu a přihlaste se do kurzu osobního líčení ve škole make-upu Surface.</p>
Naličte se jako profesionál!
{loadposition breadcrumb}

Naličte se jako profesionál!

<p>Pronikněte do tajů profesionálního make-upu a přihlaste se do kurzu osobního líčení ve škole make-upu Surface.</p>

Asi jste to už někdy zažila. Máte před velkou akcí a chcete vypadat co nejlépe. Šaty vybrány, boty také, ale co make-up? Vaše každodenní líčení vám připadá nudné, na večer by to přece jen chtělo něco slavnostnějšího.Pak tu pro vás máme skvělý tip, jak neutrácet za služby profi vizážistů. Přihlaste se do kurzu, kde se naučíte si na obličeji vykouzlit make-up ještě lepší, než mají světové celebrity.

Stačí, když se přihlásíte na http://www.surfacemakeup.cz/?osobni-kurzy-konzultace/kurz-osobniho-liceni.html a naučíte se zde sama sebe perfektně nalíčit pro jakoukoli příležitost. Pod vedením vizážistky si osvojíte triky a tipy pro svěží denní make-up i večerní líčení, které se vám hodí na blížícího se silvestra. Na závěr vám v ateliéru školy zhotoví na památku profi fotografii. Jednodenní kurz proběhne už 15. 12. 2012.

Chcete nejen vypadat, ale i vonět jako celebrity? Pak s námi na http://vanoce.joyonline.cz/ můžete soutěžit o jeden z deseti parfémů Christiny Aguilery. Držíme palce a přejeme hodně štěstí.

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
Trendy účes: zapleťte se!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu