Přátelství mezi mužem a ženou! Mýtus, nebo fakt?

Přátelství mezi mužem a ženou! Mýtus, nebo fakt? Přátelství mezi mužem a ženou! Mýtus, nebo fakt?

Někdo říká, že to nejde, někdo zase tvrdí opak. Jak je to ve skutečnosti?

Přátelství mezi mužem a ženou! Mýtus, nebo fakt?
{loadposition breadcrumb}

Přátelství mezi mužem a ženou! Mýtus, nebo fakt?

Někdo říká, že to nejde, někdo zase tvrdí opak. Jak je to ve skutečnosti?

Obecně se soudí, že by přátelství mezi ženou a mužem nemělo být nic nebezpečného a fungovat by to tak mohlo, ale ruku na srdce, kolik vašich kamarádů na život a na smrt vydrželo váš nový vztah, svatbu, či dokonce dítě?

Statistiky toho, jestli spolu mohou ‚kluci s holkama‘ kamarádit, jsou neúprosné. Až 67 % dotázaných na otázku, zda se svým kamarádem něco měli, odpovědělo, že sice nikoli, ale že by k tomu teoreticky mohlo dojít, zbytek dotázaných už se svým kamarádem (kamarádkou) už něco v minulosti dokonce měl.

Zatímco většina žen prý v přátelství věří, muži jsou v tomto stanovisku skeptičtější. Někteří dotázaní dokonce tvrdí, že kamarádit se s opačným pohlavím ani nedává smysl a že když si budou chtít povídat se ženou, dají přednost své partnerce před kamarádkou.

Ženy také často uzavírají pakt přátelsví s muži, o kterých vědí, že je přitahují. Ačkoli jsou samy přesvědčené, že k ničemu mezi nimi nedojde, vědí, že na takové zamilované muže je spoleh. Tedy alespoň dočasně, než si najdou nového partnera a z kamaráda se stane exkamarád.

Za výsledek výzkumu lze snad považovat fakt, že takových opravdových přátelství je skutečně jako šafránu, a pokud už vaše přátelství překonalo i svatbu, nemoci a různé hádky, je třeba si jej vážit.

Související články:

Máte pod čepicí?
Milla Jovovich: Superstar bez hranic
Vyzkoušejte: matující laky na nehty
sledujte nás na instagramu