3 triky, jak sbalit toho pravého!

3 triky, jak sbalit toho pravého! 3 triky, jak sbalit toho pravého!

Chcete ho? Víme, jak zařídit, aby odteď myslel jen na vás!

3 triky, jak sbalit toho pravého!
{loadposition breadcrumb}

3 triky, jak sbalit toho pravého!

Chcete ho? Víme, jak zařídit, aby odteď myslel jen na vás!

1. Komunikujte
Nejdůležitější rada tohoto článku. Pokud na svého vyvoleného koukáte po očku už několik týdnů a divíte se, že nezaregistroval ani jeden z vašich toužebných pohledů, je to jasné – neví o vás. Stačí se mu připomenout třeba lehkou otázkou nebo pozdravem. I když vás nezná, už si vás bude pamatovat.

2. Nechte se svést
Chlap potřebuje být považován za lovce, takže až ho začnete svádět, je třeba to zařídit tak, aby vás zbožňoval a myslel si, že na to přišel sám. Nenechte se utáhnout na laciné lichotky, je třeba působit tak, aby měl chuť vás zase vidět nebo slyšet. Rozhodně mu sama své telefonní číslo nedávejte, ale tvařte se tak, aby ho chtěl on.

3. Nehrajte si na něco, co nejste
Jestli vše klaplo, jak má, máte před sebou rande. Jak se ale obléct, abyste se mu líbila? Výstřihy a minisukně najednou jsou tabu. Buďte svá a oblečte se pohodlně, ale přitom trochu žensky. Pokud je vaším denním chlebem mikina–džíny–tenisky, alespoň pro tento večer je vyměňte za svetřík a kozačky. Ale pozor, oblečte se tak, abyste celý večer netrpěla v něčem, co vám nesedí.

Chcete vypadat v den vašeho rande skvěle? Pak s námi na http://vanoce.joyonline.cz/ soutěžte o jeden ze sedmi kosmetických balíčku krémů Garnier, a možná bude váš!

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?