3 věci, které byste neměla dělat na prvním rande!

3 věci, které byste neměla dělat na prvním rande! 3 věci, které byste neměla dělat na prvním rande!

Určité věci by měly být už na prvním, takzvaně ‚oťukávacím‘ rande tabu.

3 věci, které byste neměla dělat na prvním rande!
{loadposition breadcrumb}

3 věci, které byste neměla dělat na prvním rande!

Určité věci by měly být už na prvním, takzvaně ‚oťukávacím‘ rande tabu.

1. Bejvalky a váš ex
Ať už o svém ex mluvíte skvěle, nebo ho posíláte do horoucích pekel, vaše první rande by toho mělo být ušetřeno. Nikdo netouží poslouchat, co zrovna dělá bývalý přítel jeho nového objektu zájmu. Totéž platí i o jeho bývalce. Neptat se, nevyzvídat a nerýpat. Jak se rozešli, se ho můžete zeptat někdy jindy, ale rozhodně ne teď.

2. Rozmazlená princezna
Nejhorší pro chlapy jsou ty, kterým nikdy není nic dobré. Jasně že znáte svoji cenu, ale vracet číšníkovi předkrm i hlavní jídlo, po tom chlap na první schůzce netouží ani omylem. Nechte výběr restaurace na něm a respektujte to. Také si nutně z jídelníčku nemusíte vybírat tu nejdražší položku. Není třeba si hrát na skromnou dívenku, ale světácká gesta chlapi nesnášejí.

3. Sex na první schůzce
Pokud jste si dali rande jen z tohoto důvodu, není třeba otálet, ale pokud vám bylo na rande hezky a chcete pokračování, rozhodně s ním hned první den neskončete v ložnici. Řeči typu, že vedle sebe budete jen spát, jsou už ohrané. Pokud je to ten pravý, počká s tím na později a bude si vás vážit.

Plánujete důležité rande? Co takhle vyhrát na http://vanoce.joyonline.cz poukaz na 2000 Kč do restaurantu U modré kachničky? Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku. Držíme palce!

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Tři znamení, že stále myslí na svou ex
7 pravidel: Jak se naladit na dokonalý sex?
sledujte nás na instagramu