4 triky, jak konečně prožít orgasmus

4 triky, jak konečně prožít orgasmus 4 triky, jak konečně prožít orgasmus

Všude se o něm píše, mluví, ale vy jej stále nemáte? Víme, jak ho mít budete!

4 triky, jak konečně prožít orgasmus
{loadposition breadcrumb}

4 triky, jak konečně prožít orgasmus

Všude se o něm píše, mluví, ale vy jej stále nemáte? Víme, jak ho mít budete!

1. Orgasmické kapičky
Kanadští vědci vyvíjejí nový přípravek, který slibuje, že váš orgasmus podpoří. Podle nich stačí aplikovat jen pár kapek do nosu, a váš orgasmus přijde téměř okamžitě. Otázkou je, zda pak k jeho dosažení budou ještě stále potřeba muži.

2. Nebojte se vibrátoru
Pozvěte si s přítelem do své ložnice třetího. Není však řeč o muži nebo ženě, ale o vibrátoru. Ačkoli k tomu může mít váš partner nejdříve nedůvěru, uvidíte, že takový šikovný pomocník vám vaše sexuální hrátky rozhodně zpestří, a možná právě on v kombinaci s vaším přítelem vám vytoužený orgasmus přinese.

3. Milujte se
Hlavní zásadou, jak dokonale poznat své tělo, je pořádně jej prozkoumat. Takže udělejte si čas jen na sebe a pomilujte se sama se sebou. Pokud zrovna přijde váš partner, klidně ho k sobě do postele přizvěte. Společné objevování nepoznaného sbližuje.

4. Buďte v pohodě
Zatímco muži potřebují sex jako ventil od stresu, ženy si na rozdíl od nich sex užijí jen v případě, že se cítí dobře a příjemně. Takže se na sex nevrhejte pokaždé, když vás partner bude lákat a vy se na to nebudete cítit.

Související články:

Muzikál Pomáda slaví 40. narozeniny!
Sexy body
Rozjeď to na Fiveriders