Tipy & triky: Jak si užít opravdu klidné Vánoce

Tipy & triky: Jak si užít opravdu klidné Vánoce Tipy & triky: Jak si užít opravdu klidné Vánoce

Víme, jak prožít Vánoce v klidu a míru. Zkuste to také!

Tipy & triky: Jak si užít opravdu klidné Vánoce
{loadposition breadcrumb}

Tipy & triky: Jak si užít opravdu klidné Vánoce

Víme, jak prožít Vánoce v klidu a míru. Zkuste to také!


Jako vždy nestíháte, musíte uklidit, tohle nakoupit, zabalit dárky a zavolat dvaceti příbuzným. Musíte pomoct mamce s bramborovým salátem, ozdobit stromek, předat kamarádkám balíčky s dárky a do toho ještě vyluxovat a utřít prach. Co takhle se tyto Vánoce trochu zastavit a udělat si skutečně svátky plný klidu a míru?

Dárky, kam se podíváš
Pokud vás stresuje, že nemáte dostatek dárků pro všechny své kamarádky, rodinné příslušníky nebo kolegy, co takhle uspořádat povánoční party třeba u vás doma a jako dárek všem zúčastněným dát skvělé občerstvení a domácí punč. Zážitek totiž vydrží mnohem déle než třeba rukavice nebo diář.

Úklid minimalizovat
Jak už jsme vám několikrát radili, protože dokonale uklizeno stejně mít nikdy nebudete, nestresujte se, ukliďte to, o co byste jinak zakopávala, mějte vynesený koš a uvařte tu nejlepší večeři. A pokud máte někde prach, postavte tam květináč nebo vázu se jmelím.

Večeře o pěti chodech
Někdo má rád kapra, někdo zase řízky. Udělat štědrovečerní hostinu tak, aby si pochutnal jak vegetarián, tak masožravec, dá někdy pořádnou práci, a tak se soustřeďte jen na to nejdůležitější a netrapte se celý večer v kuchyni. Od čeho máte své příbuzné nebo přítele?

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
Nejlepší beauty tipy všech dob
Vyzkoušejte: matující laky na nehty
sledujte nás na instagramu