Tipy & triky: Sexy outfit na Silvestra!

Tipy & triky: Sexy outfit na Silvestra! Tipy & triky: Sexy outfit na Silvestra!

Co si obléct na silvestrovskou party? My to víme!

Tipy & triky: Sexy outfit na Silvestra!
{loadposition breadcrumb}

Tipy & triky: Sexy outfit na Silvestra!

Co si obléct na silvestrovskou party? My to víme!

Každý rok řešíte to samé. Jak se na silvestrovskou party obléct tak, abyste vypadala sexy, ale zároveň se cítila skvěle. Jak tedy vybrat ten správný outfit?

1. Podpatky jen do klubu
Máte na programu pouze sezení v baru a malý novoroční taneček? Pak jsou boty na vysokých podpatcích vítány. Pokud ale během noci plánujete pozorovat ohňostroj z ulice nebo se častokrát přesouvat z baru do baru, podpatky se hodit vážně nebudou.

2. Třpytky a flitry vítány
Kdy jindy než na Silvestra můžete vytáhnout blyštivý make-up, flitrovaný top nebo stříbrné lodičky? Na novoroční oslavy se prostě třpytky hodí. Nemusíte být ale pozlacená od hlavy až k patě. Stačí zlatá kabelka, šaty nebo oční stíny.

3. Vlasy – koruna krásy…
…a na Silvestra to platí dvojnásob. Staňte se královnou noci a místo klasického drdolu nebo culíku si ve vlasech udělejte pořádné vlnobití s korunkou jako třešničkou na dortu. Stačí vlasy natočit kulmou pramen po prameni, rozčesat, na závěr zafixovat lakem, doprostřed hlavy vetknout ozdobnou čelenku nebo korunku, a večer je váš! Šťastný nový rok!

Zeshora zleva: flitrový baret, Charles Vögele 249 Kč; psaníčko, Charles Vögele 499 Kč;  bronzový top, Takko 299 Kč; flitrová sukně, Takko 349 Kč; bronzové kalhoty, Takko 899 Kč; zlaté kalhoty, Esprit 1999 Kč; pásek, Charles Vögele 499 Kč; šátek, Charles Vögele 449 Kč; psaníčko, Esprit 2799 Kč;

Související články:

5 způsobů, jak najít svůj styl
4 způsoby, jak nosit culík
Jak nosit: Country styl
sledujte nás na instagramu