Kamarád taky rád…

Kamarád taky rád… Kamarád taky rád…

… aneb jde vůbec s čistým svědomím zvládnout přátelský sex bez citových následků? Víme, jak na to!

Kamarád taky rád…
{loadposition breadcrumb}

Kamarád taky rád…

… aneb jde vůbec s čistým svědomím zvládnout přátelský sex bez citových následků? Víme, jak na to!

Začíná to pokaždé stejně. Jste sama, váš kamarád taky, oba se fyzicky přitahujete, závazky žádné, tak proč to nezkusit? Nějakou dobu sice tento nezávazný přátelský sex funguje, ale většinou skončí krachem. Jak se tomu vyhnout?

Bez iluzí
Nedělejte si naděje, že pokud vám to klape v posteli, bude vztah fungovat také. Většina žen sexuálnímu kouzlu podlehne, a snaží se tak z náhodného sexu dostat maximum v podobě vztahu. Pokud vám kamarád city neoplácí, je třeba se takového sexu na zavolání vzdát. Ještě by vás to stálo nervy a zlomené srdce.

Užívejte si, ale s rozumem
Pokud se nejedná o stáleho přítele, ale jen o ‚kamarádskou výpomoc‘, je třeba myslet na ochranu. Váš noční společník vám sice může přísahat, že je zdravý jak řípa, ale na antikoncepci se nespoléhejte a používejte kondom. Nikdy nevíte, s kým se váš parťák ještě ‚kamarádí‘.

Sexy pomůcky povoleny
S přítelem, se kterým jste byla pět let, jste se neodvážila vzít si na pomoc ani vibrátor, natož jiné sexuální hračky? Tak tady máte takové pokusy povoleny na sto procent. Nejenže nemusíte mít strach, že budete odmítnuta, ale i kamarád možná přijde s novými nápady. V sexuální fantazii se přece meze nekladou!

Související články:

Jak prožít při sexu extázi
Sexy body
Fitness playlist: Hudba podle celebrit
sledujte nás na instagramu