SOUTĚŽ S HEAD & SHOULDERS APPLE FRESH

SOUTĚŽ S HEAD & SHOULDERS APPLE FRESH SOUTĚŽ S HEAD & SHOULDERS APPLE FRESH Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z šesti balíčků Head & Shoulders Apple Fresh!
SOUTĚŽ S HEAD & SHOULDERS APPLE FRESH
{loadposition breadcrumb}

SOUTĚŽ S HEAD & SHOULDERS APPLE FRESH

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z šesti balíčků Head & Shoulders Apple Fresh!

Nový šampon a balzám head & shoulders Apple Fresh byly speciálně navrženy tak, aby vlasům propůjčily svěží vůni a zanechávaly je čisté a až 100% bez lupů. Dlouhotrvající vůně Green Apple byla navržena s pomocí expertů na vůně a prostřednictvím technologií, které se běžně používají při výrobě luxusních parfémů. Jedinečné složení head & shoulders pokožce hlavy i vlasům poskytuje lepší účinek při mytí a svěží, dlouhotrvající vůni.

Složení obsahuje novou generaci čisticího systému a aktivních prvků head & shoulders. Technologie Pro Clean je směsí tří speciálních čisticích složek, které pomáhají odstraňovat kožní maz a nečistoty z pokožky hlavy a vlasů účinněji než doposud.

Obsahuje také složku ZPT (zinkopyrithion), která je speciálně optimalizována tak, aby pomáhala bojovat proti hlavní příčině vzniku lupů a potenciálnímu zdroji nepříjemného zápachu, vznikajícího na pokožce hlavy, plísni Malassezia Globosa. Vůně Green Apple na vašich vlasech přetrvá nejen během jejich mytí, fénování nebo žehlení, ale během celého dne.

SOUTĚŽ S Gillette!

Vouchery dostanou autoři 10., 30., 50., 70., 90., a 110. správné odpovědi. Nesejde-li se dostatek odpovědí, získají výhru autoři prvních šesti správných odpovědí. Hodně štěstí!
Pozor – soutěž končí v neděli 6. 1. 2013!

Šest z vás mají šanci vyhrát balíček Head & Shoulders Apple Fresh (balíček obsahuje šampon a kondicionér). Stačí správně odpovědět na otázku:

Technologie ProClean, která je v šamponu Head & Shoulders, obsahuje kolik speciálních složek?

a) 4

b) 2

c) 3

Odpověď pošlete na e-mail: soutez@joyonline.cz. Do e-mailu uveďte celé jméno, adresu a telefon.

Předmět e-mailu: Apple Fresh

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také podmínkami užívání internetových stránek.

Výherci:
Jitka Bandžalová Žacléř
Dominika Ochodnická Praha 6
Růžena Brezňanová Písek
Kamil Mesiarik Bystřice nad Olší
Markéta Kročilová Komňa
Iva Tenorová Šlapanice

Související články:

Trenéři hvězd radí: 3 triky, jak zhubnout a být fit!
4 způsoby, jak nosit culík
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu