Fashion trend: doba metalická

Fashion trend: doba metalická Fashion trend: doba metalická

Jak nosit metalické materiály, flitry, kovové a stříbrné doplňky? My to víme!

Fashion trend: doba metalická
{loadposition breadcrumb}

Fashion trend: doba metalická

Jak nosit metalické materiály, flitry, kovové a stříbrné doplňky? My to víme!

Futuristická móda zažívá doslova zlatá léta. Inovativní střihy, lesklé materiály a kovové doplňky teď zaplnily nejen přehlídková mola, ale i skříně světových celebrit. Jak je ale nosit tak, abyste nepůsobila přeplácaně?

Velký comeback slaví flitry, které se objevují na šatech, sukních, topech, ale i na psaníčkách a pokrývkách hlavy. Barvám vládne černá, doplněná kovovými odlesky zlaté, stříbrné a bronzové. Metalické odstíny se nevyhnuly ani kalhotám a topům.

Místo klasické kabelky sáhněte po decentním psaníčku v elegantní zlaté barvě. Pokud máte raději jednoduchost a eleganci, oživte klasický outfit alespoň zářivým doplňkem, třeba zlatým šátkem.

Futuristický outfit nemusí nutně působit, jako byste se právě vrátila z Marsu. Na přiléhavé stříbrné oblečky ve stylu Barbarelly proto raději zapomeňte. Futuristický model by se měl nést v jednoduchých střizích, ale v odvážných lesklých barvách.

Zleva: rolák, Charles Vögele 299 Kč, řetízek s přívěskem ve tvaru srdce, Takko 199 Kč, čelenka, Esprit 349 Kč, zlatá košile, Esprit 1499 Kč, stříbrný top, Takko 299 Kč, kulich s křišťálovým jelenem, www.capo-cepice.cz 1479 Kč, náušnice, Takko 149 Kč, kalhoty, Takko 899 Kč, pásek Charles Vögele 499 Kč, hodinky Esprit 3799 Kč

Související články:

Muzikál Pomáda slaví 40. narozeniny!
Milla Jovovich: Superstar bez hranic
Tipy a triky: Jak si nalepit umělé řasy?
sledujte nás na instagramu