Líbí, nebo ne? Neviditelné obočí

Líbí, nebo ne? Neviditelné obočí Líbí, nebo ne? Neviditelné obočí

Letošní zimu si pro nás vizážisté přichystali opravdovou extravaganci.

Líbí, nebo ne? Neviditelné obočí
{loadposition breadcrumb}

Líbí, nebo ne? Neviditelné obočí

Letošní zimu si pro nás vizážisté přichystali opravdovou extravaganci.

Trend takzvaného neviditelného obočí je skutečně na pomezí výstředního make-upu a stylu. Vizážisté se v tomto líčení předhánějí na aktuálních módních show a odvážné ženy už testují zájem okolí nalíčeny tzv. bez obočí.

Pokud máte ráda klasiku, tak takový make-up není pro vás. Tento extravagantní trend sluší jen hrstce vyvolených a žádá si opravdovou dávku sebevědomí. Své modelky takto zkrášlil na přehlídce například Gucci, Versace nebo Richmond.

Líčení ‚nahoře bez‘ si však žádá svá pravidla. Nejde o to, své obočí jen ‚vyzmizíkovat‘. Zapudrovat své oblouky můžete jen tehdy, pokud chcete nechat vyniknout líčení očí nebo rtů. Dále v případě, že chcete odhalit celé své čelo.

Co se týče barvy obočí, blondýny to mají určitě snazší než tmavovlásky, ale co se týče transparentnosti, nevadí, když necháte své obočí přiznané a nesnažíte se je zapudrovat tak, že není vidět.

Jak se tedy správně nalíčit? Trhání nebo odbarvování chloupků je rozhodně zakázané. Toto líčení je především hra, takže je třeba k tomu takto přistupovat a obočí skrýt korektorem a pročísnout kartáčkem na obočí směrem nahoru. Nakonec jemně zapudrujte. (Náš tip: Superbalanced Powder Makeup SPF 15, Clinique, 970 Kč)

Související články:

Barevné pramínky do vlasů à la Katy Perry
Tři znamení, že stále myslí na svou ex
Jak nosit: Country styl
sledujte nás na instagramu