3 kroky k perfektnímu mikádu

3 kroky k perfektnímu mikádu 3 kroky k perfektnímu mikádu <p>Mikádo je jasným favoritem, pokud nechcete mít s účesem moc práce. Víme, jak jej snadno vykouzlit!</p>
3 kroky k perfektnímu mikádu
{loadposition breadcrumb}

3 kroky k perfektnímu mikádu

<p>Mikádo je jasným favoritem, pokud nechcete mít s účesem moc práce. Víme, jak jej snadno vykouzlit!</p>

1. Umytí je základ
Vlasy umyjte šamponem a potom použijte kondicionér. Poté po celé délce vlasů naneste pěnové tužidlo pro zvětšení objemu, nevynechte kořínky vlasů. Ty prsty promasírujte, aby se tužidlo správně ‚vsáklo‘. Oddělte vrchní prameny, připněte je navrch hlavy sponkou nebo skřipcem a začněte s fénováním těch spodních.

2. Foukaná
S pomocí středně velkého kulatého kartáče vyfoukejte vlasy dohladka. Můžete vytvořit pomocí kartáče i vlnu, aby účes získal tvar. Takto postupujte u všech spodních pramenů a fén směřujte vždy přímo na jednotlivé prameny, aby se co nejlépe využil proud teplého vzduchu a vlasy byly lesklé.

3. Finální úprava
Horní prameny vlasů vysušte stejný způsobem jako ty spodní, a aby váš účes získal na objemu, postupujte od temene hlavy dozadu a v přední části naopak. Vrchní prameny natočte na několik větších natáček, díky kterým budete mít ve finále objemný účes. Vlasy nakonec jen pročešte prsty a zafixujte lakem na vlasy.

Související články:

Make-up trend: Tyrkysové oční linky
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky
sledujte nás na instagramu