Přivoňte si k jaru

Přivoňte si k jaru Přivoňte si k jaru

Už vás zima otravuje? Přivolejte si jaro alespoň formou voňavé novinky Spring Cherry od L’Occitane!

Přivoňte si k jaru
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Přivoňte si k jaru

Už vás zima otravuje? Přivolejte si jaro alespoň formou voňavé novinky Spring Cherry od L’Occitane!

Zkuste se alespoň na chvíli zasnít, přestat řešit, že venku mrzne, a představit si vůni jara, které je ještě před námi… Do Luberonu již pomalu přichází jaro. Provensálská krajina se zahalila do lehkého oparu, který protínají jemné sluneční paprsky. Třešňový sad rozkvetl něžnými bílými kvítky, které svou jemností připomínají křehká motýlí křídla. Lehký jarní vánek si s nimi pohrává a unáší je do nebeských výšin, odkud padají zpátky na zem a zdobí zelenající se louky.

Za pár měsíců se příroda v Provence probudí naplno, ale ještě předtím L’OCCITANE zachytí atmosféru přicházejícího jara ve flakonu nové vůně Spring Cherry a výrobků péče o tělo, ve kterých se snoubí čerstvý jarní vánek s vůní právě rozkvetlých třešňových kvítků.

A proč si tedy nepřivolat jaro ještě v polovině zimy? Jemná květinová toaletní voda připomíná atmosféru prvních jarních dní v Provence, kdy je vzduch prosycen vůní třešňových kvítků. Vůně je plná ovocných tónů mandarinky a černého rybízu, srdce tvoří omamná kombinace výtažku z třešňových květů z oblasti Luberonu, magnólie a frézie. Spolu s vůní budou k dostání sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce nebo mýdlo. V prodeji od 4. února.

Související články:

6 drobností, které posílí zdraví
Pilates: 3 cviky, které fungují
Cheap & chic: Čtyři dostupné trendy kabelky

Zpět na článek: Přivoňte si k jaru