Dokonalý make-up? Existuje!

Dokonalý make-up? Existuje! Dokonalý make-up? Existuje!

Viditelné linie make-upu a nepřirozená pleť? Skoncujte jednou provždy s nedokonalým make-upem!

Dokonalý make-up? Existuje!
Fotogalerie:
{loadposition breadcrumb}

Dokonalý make-up? Existuje!

Viditelné linie make-upu a nepřirozená pleť? Skoncujte jednou provždy s nedokonalým make-upem!

Pořád zkoušíte nové odstíny, značky, a výsledek je stále stejný? V redakci jsme pátrali po takovém make-upu, který dokonale zamaskuje nedokonalosti, sjednotí pleť a zároveň ji nechá dýchat. A výsledek? Našli jsme jej. Jedná se o vylepšený make-up Match Perfection od Rimmel London.

Díky moderní technologii Smart-tone se okamžitě přizpůsobí tónu pleti – je jako skutečný mistr v převlecích. Konečně perfektní nalíčení, které jedinečným způsobem kopíruje tón vaší pleti. Rimmel London navíc přidává do složení modré safírové pigmenty, které zajišťují preciznější a svěžejší barvu. Dalším benefitem je okysličující komplex, jenž umožňuje kůži dýchat, propůjčuje jí přirozeně zářivý vzhled a zajišťuje, aby přirozená barva déle vydržela.

Díky širokému portfoliu odstínů make-upu Match Perfection – od světlých až po bronzové – si každá vybere ten, který jí dokonale sedne. Stačí jediné nanesení, které vydrží na celý den… žádné další úpravy nejsou nutné!  Make-up je navíc na pleti velmi příjemný a díky SPF 18 bude vaše pleť také chráněna před sluníčkem.

Překvapila nás i příjemná cena 199 Kč, která vaši peněženku rozhodně nezatíží. Seženete v běžné síti drogerií v šesti odstínech.

Související články:

Jak nosit: Black & White
Pilates: 3 cviky, které fungují
Vyzkoušejte: matující laky na nehty

Zpět na článek: Dokonalý make-up? Existuje!